HAKKIMIZDA

Hizmet verdiğimiz sektörel faaliyet alanlarına göz atın. Uzmanı olduğumuz değerleriniz, ihtiyaçlarınız arttıkça çözüme kavuşuyor...

Eğitim & Sağlık

Faaliyetlerine 2004 yıllarında "Eğitim Merkezi" olarak başlayan HAYAT YILDIZI EĞİTİM ve SAĞLIK HİZMETLERİ LTD., ana ilke olarak toplumsal değer ve uygulamalarda, "Hayat Kurtarma" amacını güçlendirmek için bilgi birikimi artırmak üzere kurulmuştur. Nitekim, bu farkındalığın devamlılığını sürdürmek üzere işleyişini topluma her daim katkı sağlayarak büyüteceğini ilke edinerek, kuruluşunu durmaksızın devam ettirmektedir.

2011 yılında bu kuruluş ilkesine "Önce Sağlık" bilincini yerleştirmek üzere; gelişen ve hızla büyüyen ülkemize, iş sağlığı ve güvenliği alanında fayda sağlamak için bünyesine "Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi" ni eklemiştir.

Bu faaliyetini, ülkemizin temel değerlerini korumak ve arttırmak için görev edinmiş ve İSG alanında toplum üzerinde yerleşen alışkanlıkları doğru yönde değiştirmek üzere sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturma hedefini, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan yetki alarak güvenli şekilde sürdürülmesini sağlamaktadır.

Değişen ve yenilenen teknolojiyle dolu ülkemize, sağlık sektörüne "Hız, Güven ve Kalite" ilkesini benimsemiş yeni katkı ve hizmet sağlamak üzere, T.C. Sağlık Bakanlığı'ndan yetki alarak "Özel Ambulans Servisi" birimini eklemiştir.

Yenilenen ve büyüyen ülkemize, yine aynı gelişimle faaliyetlerini sürdürmekte olan HAYAT YILDIZI EĞİTİM VE SAĞLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ hakkında daha detaylı bilgi için, merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.